W ramach PROJEKTU W RAMACH PROGRAMU OPERACYJNEGO INTELIGENTNY ROZWÓJ: Inteligentny klaster komórek Zautomatyzowanego Magazynu Sklepowego (iZMS)

Firma HemiTech poszukuje pracowników na stanowiska:

Starszy programista

Zakres obowiązków - Etap 2

  • projektowanie i kodowanie systemów informatycznych
  • tworzenie i implementacja algorytmów
  • tworzenie aplikacji w zakresie sieci neuronowych i rozpoznawania obrazu
  • testowanie instalacji modelowych

Wymagania niezbędne do pracy:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Wakat
  • Dwa lata pracy w zawodzie
  • Umiejętność programowania w językach C#, Java
  • Znajomość technologii .NET
  • Umiejętność tworzenia i implementacji algorytmów
  • Testowanie oprogramowania
  • Programowanie baz danych PostgreSQL, Mictosoft SQL

Programista

  • tworzenie  aplikacji mobilnych
  • tworzenie i administrowanie bazami danych
  • administrowanie serwerami

  • Wakat

Opis kariery zawodowej wraz z listem motywacyjnym prosimy kierować na adres:

HemiLab Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Piastowska 2

44-122 Gliwice
lub

W tytule emaila proszę o podanie stanowiska, na które chce się aplikować oraz dane osobowe.

Prosimy o dodanie Klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych HL dostępnej :  tutaj. Informujemy, że bez zamieszczenia Klauzuli zgody aplikacje nie będą rozpatrywane.